Opis stanowiska pracy

Konstruktor CAD

Miejsce pracy: Tychy
Liczba wolnych wakatów: 3
Nr ref.: Infopraca-1/2019

GROS Engineering Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się biurem konstrukcyjnym świadczącym usługi dla przemysłu samochodowego oraz branży maszynowej.

Zakres obowiązków: projektowanie powierzonych elementów i podzespołów w Catia V5, projektowanie elementów lini produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się biurze konstrukcyjnym zorientowanym na ciągły rozwój kadry inżynierskiej.
  • Udział w interesujących międzynarodowych projektach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora.
  • Bardzo dobra znajomośc rysunku technicznego.
  • Znajomość programów CAD poparta min. rocznym doświadczeniem zawodowym.
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność.

Mile widziane

  • Znajomość programu CATIA V5.
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub j.angielskiego.
  • Podstawowa znajomość programów Process Simulate lub RobCAD.
  • Umiejętność pisania makr.
  • Znajomość zagadnień parametryzacji i automatyzacji pracy w systemie CATIA V5.

Prezentacja firmy

Firma GROS Engineering sp. z o.o. jest biurem inżynierskim, działającym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praktyki / Staż, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Automatyka