Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/08/2018.

Konstruktor CAD

Kraków, małopolskie

Sii Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wyzwania przed Tobą:
  • Projektowanie urządzeń z dziedziny Infotainment oraz User Experience takich jak: Moduły do sterowania klimatyzacją; Moduły prędkościomierza; Moduły podsufitkowe; Kamery wewnętrzne; Obudowy modułów sterujących
  • Przygotowanie i nadzór dokumentacji projektowej
  • Ścisła współpraca z innymi kompetencjami zaangażowanymi w realizacje projektu
  • Współpraca z zakładem produkcyjnym i dostawcami
Oczekiwane umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechatronika lub pokrewne)
  • Doświadczenie w projektowaniu elementów plastikowych metodą wtrysku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie we współpracy z zakładem produkcyjnym (produkcja seryjna)
  • Znajomość wymiarowania w GD&T
  • Znajomość procesu DFMEA, PPAP
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
Korzyści dla Ciebie:
  • Bogaty pakiet benefitów; otrzymujesz szkolenia techniczne, miękkie i językowe, prywatną opiekę medyczną oraz platformę multikafeteryjną
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia; jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, w tym B2B
  • Jasno wyznaczona ścieżka kariery, którą Ty wytyczasz, a my pomożemy w jej realizacji; gwarantujemy możliwość rozwoju poprzez dopasowanie projektu, technologii lub branży
  • Zachowany balans między pracą, a zabawą; szanujemy Twój wolny czas i gwarantujemy dobre relacje w zespole i wiele niezapomnianych imprez integracyjnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy lub możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możesz zyskać dołączając do Sii? Aplikuj do nas!

Sii Polska jest ekspertem technologicznym, który zatrudnia ponad 3400 specjalistów w... całej Polsce. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata, którzy działają w takich branżach jak: bankowość i usługi finansowe, hi-tech i elektronika, energetyka i utilities, motoryzacja, sektor publiczny, sprzedaż detaliczna, telekomunikacja i media, ubezpieczenia, usługi profesjonalne, transport i logistyka.
Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników. To ludzie stanowią największą wartość Sii i to oni tworzą Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce – co potwierdzają liczne nagrody jak Great Place to Work, tytuł przyznany nam już po raz czwarty z rzędu.
Sii może się poszczycić wysokimi wskaźnikami zatrudnienia i dynamicznym rozwojem. Ze względu na swoją ekspansję i wzrost średnio co miesiąc spółka zatrudnia 120 inżynierów, czyli ponad 1 400 rocznie. Sii posiada 9 oddziałów w największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Lublinie i Rzeszowie. Więcej na www.sii.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości