Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2018.

Konstruktor CAD

Kraków, małopolskie

Sii Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wyzwania przed Tobą:
  • Projektowanie urządzeń z dziedziny Infotainment oraz User Experience takich jak: Moduły do sterowania klimatyzacją; Moduły prędkościomierza; Moduły podsufitkowe; Kamery wewnętrzne; Obudowy modułów sterujących
  • Przygotowanie i nadzór dokumentacji projektowej
  • Ścisła współpraca z innymi kompetencjami zaangażowanymi w realizacje projektu
  • Współpraca z zakładem produkcyjnym i dostawcami
Oczekiwane umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechatronika lub pokrewne)
  • Doświadczenie w projektowaniu elementów plastikowych metodą wtrysku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie we współpracy z zakładem produkcyjnym (produkcja seryjna)
  • Znajomość wymiarowania w GD&T
  • Znajomość procesu DFMEA, PPAP
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
Korzyści dla Ciebie:
  • Bogaty pakiet benefitów; otrzymujesz szkolenia techniczne, miękkie i językowe, prywatną opiekę medyczną oraz platformę multikafeteryjną
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia; jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, w tym B2B
  • Jasno wyznaczona ścieżka kariery, którą Ty wytyczasz, a my pomożemy w jej realizacji; gwarantujemy możliwość rozwoju poprzez dopasowanie projektu, technologii lub branży
  • Zachowany balans między pracą, a zabawą; szanujemy Twój wolny czas i gwarantujemy dobre relacje w zespole i wiele niezapomnianych imprez integracyjnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy lub możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możesz zyskać dołączając do Sii? Aplikuj do nas!

Zatrudniając ponad 1500 inżynierów Sii Sp. z o.o. jest liderem usług IT i inżynierii... przemysłowej w Polsce. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Realizujemy projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu oraz FMCG.

W Polsce Sii istnieje od 2006 roku, obecnie ma 8 oddziałów: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Łódź, Lublin i Katowice, jednak realizuje projekty na terenie całego kraju.

W Sii najważniejsi są ludzie. Poszukujemy osób otwartych i pogodnych, a przy tym kompetentnych i profesjonalnie podchodzących do swoich obowiązków. Dzięki szybkiemu rozwojowi Sii, dołącza do nas co miesiąc ponad 50 Pracowników.
DOŁĄCZ I TY!!!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości