Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie rysunków konstrukcji żelbetowych w środowisku CAD (AutoCad) w ścisłej współpracy z Projektantami oraz Kierownikami Projektów.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • absolwenci studiów I-go stopnia budownictwa,
  • absolwenci, studenci II-go stopnia budownictwa (w szczególności specjalności KBI),
  • znajomość programu AutoCad,
  • znajomość podstawowych norm konstrukcyjnych,
  • wyobraźnia przestrzenna,
  • umiejętność współpracy w grupie, sumienność i obowiązkowość,
  • ambicja i chęć rozwijania własnych umiejętności

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka obcego (angielski, niemiecki)
  • doświadczenie w pracy/praktyka na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • ciekawą pracę w ambitnym, młodym zespole przy międzynarodowych projektach,
  • wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
  • wsparcie doświadczonych inżynierów,
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia techniczne oraz programowe,
  • udział w targach i konferencjach branżowych,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przyjazna atmosfera,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie,
  • wyjścia integracyjne.

Prezentacja firmy

PROJEKTY KONSTRUKCJI, ARCHITEKTURA, GEOTECHNIKA, BIM <br/> <br/>W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria