KONSTRUKTOR (branża automatyki przemysłowej)

Derksen Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienie Derksen Polska poszukuje dla swojego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży automatyki przemysłowej, kandydatów na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Kraków/ Libertów

Główny zakres obowiązków:
- praca w Dziele Konstrukcji i/lub R&D w firmie produkcyjno-handlowej,
- konstruowanie mechaniki do maszyn, zrobotyzowanych stanowisk, oprzyrządowania stanowisk przemysłowych linii produkcyjnych,
- sporządzanie dokumentacji 3D/2D,
- sporządzanie rysunków wykonawczych,
- wsparcie przy zamówieniach/zleceniach oraz kontrola wykonania zaprojektowanych komponentów

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej w najbardziej ekskluzywnym segmencie automatyki przemysłowej, zapewniającej nieustanne wyzwania oraz obcowanie z najnowocześniejszymi światowymi technologiami,
- możliwość awansu na stanowisko Zastępca Kierownika Działu Konstrukcji lub Zastępca Kierownika Działu R&D,
- możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnym rozwiązań,
- możliwość realizacji projektów dla najbardziej innowacyjnych firm na świecie,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz systemem premiowania,
- współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych osób,
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- minimum 3 lat doświadczenia jako konstruktor konstrukcji, maszyn i/lub linii produkcyjnych,
- wykształcenia technicznego (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Materiałoznawstwo lub pokrewne),
- bardzo dobrej znajomości oprogramowania Inventor Autocad w zakresie projektowania konstrukcji, elementów maszyn i/lub linii produkcyjnych,
- czynnego prawa jazdy kategorii B
- gotowości do podjęcia pracy na terenie Krakowa (Libertów)

Dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie w budowie stanowisk zrobotyzowanych,
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca na swobodną pracę z dokumentacją techniczną,
- chęć do ciągłego doskonalenia się oraz poszerzania wiedzy

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis