ManpowerGroup Sp. z o.o.

Konstruktor automatyk

Miejsce pracy: Świdnica

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premia uzależniona od wyników w pracy
  • Ubezpiecznie zdrowotne
  • Nagrody jubileuszowe
  • 13 pensja
  • 14 pensja - uzależniona od wyników firmy

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne - Elektronika, Automatyka
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość programowania sterowników PLC
• Znajomość programu LabVIEW
• Znajomości zasad tworzenia instalacji elektrycznych
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
• Gotowość do podróży służbowych w kraju i za granicą
• Prawo jazdy kat. B

Zadania na stanowisku:

• Projektowanie instalacji elektrycznej w systemach automatyki
• Tworzenie oprogramowania dla systemów automatyki
• Sporządzanie dokumentacji technicznej
• Współpraca z klientem zewnętrznym
• Negocjacje cen u dostawców
• Udział w uruchamianiu maszyn w firmie i u klienta

Oferta dotyczy pracy stałej.

Miejsce pracy: Jagodnik

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy