Konstruktor Automatyk

JOBME S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Nasz stały Klient, uznane biuro konstrukcyjne działające w różnych sektorach gospodarki, poszukuje osoby zainteresowanej zdobyciem praktycznej wiedzy konstrukcyjnej i gotowej na udział zarówno w pracach nad tworzeniem maszyny od podstaw, aż do jej montażu na linii produkcyjnej i współpracę z mechanikami, elektrykami i elektronikami - do serwisu gwarancyjnego.

Miejsce pracy: Pszczyna

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Serwisowanie zainstalowanych maszyn,
  • Pomoc w tworzeniu koncepcji maszyn,
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej,
  • Dobieranie elementów handlowych i ich zamawianie,
  • Rozmowy z klientem,
  • Współpraca z warsztatem wykonawczym,
  • Udział w uruchomianiu maszyn,
  • Udział w tworzeniu ofert
  • Projektowanie układów elektrycznych (rysowanie schematów, dobór elementów wykonawczych takich jak sterowniki PLC, sensory, przetworniki drogi, kąta, momentów itd.)
  • Bardzo ścisła współpraca z konstruktorem mechanikiem, który projektuje część mechaniczną maszyny
  • Napisanie programu sterującego PLC + programu pomiarowego
  • Nadzór nad montażem części elektrycznej maszyny
  • Uruchomienie maszyny (kraj + zagranica)
  • Wdrożenie maszyny u klienta

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek automatyka, robotyka, mechatronika
  • Wskazane ale nieobligatoryjne doświadczenie w projektowaniu układów elektrycznych i konstruowaniu maszyn (Maszyny Klienta to pojedyncze egzemplarze, zatem wiedza konstruktora (projektanta) powinna musi być rozległa)
  • Znajomość programów sterowania PLC np. Siemens, AB
  • Umiejętność projektowania układów elektrycznych maszyn
  • Znajomość programu AutoCAD, Eplan, pakiet OFFICE,
  • Umiejętność napisania programu sterującego PLC i programu pomiarowego
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętności poruszania się w katalogach podzespołów do budowy maszyn
  • Komunikatywny j. angielski
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kandydat po przyjęciu do pracy przejdzie szkolenie w siedzibie firmy (czas szkolenia zależny od posiadanych umiejętności)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Motywujący system premii
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę) oraz dodatkowe świadczenia (np. prywatna opieka medyczna)
  • Odpowiednie narzędzia pracy i obsługę logistyczną, w tym telefon, laptop, samochód służbowy do wyjazdów w delegacje krajowe; w przypadku delegacji zagranicznych Pracodawca zapewnia przelot samolotowy wraz z noclegiem w hotelu oraz samochód na dojazdy
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia pod okiem fachowców z branży
  • Kursy i szkolenia

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria