Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/3015

Obowiązki:

a) wykonywanie drobnych prac elektrycznych;
b) wykonywanie prac związanych z konserwacją urządzeń wod. kan;
c) dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu;
d) wykonywanie prac remontowo- malarskich w zakresie podstawowym;
e) wykonywanie prac naprawczych związanych z wyposażeniem obiektu;
f) prace ogólno - porządkowe wokół obiektu,
g) usuwanie bieżących awarii.

Umowa na czas określony z mozliwością przedłużenia.
Praca w godz. funkcjonowania jednostki (8:00-16:00) do ustalenia
Praca świadczona w 2 budynkach pracodawcy, oddalonych od siebie o ok. 1,3 km.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Uprawnienia: uprawnienia elektryczne typu E1 Umiejętności: a) pracowitość i umiejętność organizacji pracy, b) wysoka kultura osobista, c) rzetelność i dbałość o jakość wykonywanej pracy. Oczekiwania dodatkowe: stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku

Miejsce pracy: Dambonia 3, 45-860 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: a) List motywacyjny i życiorys (C.V) opatrzony klauzulą Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Środowiskowy Dom Samopomocy Magnolia w Opolu, w celu wzięcia udziału w ogłoszonym naborze na wolne stanowisko urzędnicze. Zostałem (łam) poinformowany (a) o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody może nastąpić poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: iod@cuw.opole.pl. Mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem i własnoręcznym podpisem. b) kopie świadectw poświadczające posiadane wykształcenie; c) kopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach; d) kopie świadectw pracy; e) oświadczenie kandydata o niekaralności; f) oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz posiadaniu pełni praw publicznych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy