Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/5791

Obowiązki:

Systematyczne przeglądy, konserwacje i drobne naprawy w zakresie robót: ślusarskich, malarskich, hydraulicznych i szklarskich. Przegląd indywidualnych wymienników ciepła wraz z usuwaniem usterek. Wymiana wodomierzy lokatorskich. Przeglądy placów zabaw wraz z usuwaniem usterek. Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu zauważonych usterek i awarii. Nadzór nad powierzonymi kluczami, efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami, narzędziami i urządzeniami. Odśnieżanie terenów osiedli, ulic oraz ciągów pieszych, posypywanie solą. Utrzymywanie terenów zielonych w osiedlach: tj. koszenie trawy, strzyżenie żywopłotów, dotrawianie, nawożenie, podlewanie. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7:30-15:30.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • uprawnienia SEP, gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Miejsce pracy: Wilanowska 2A, 80-809 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: `

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy