Konserwator/Złota rączka

InterKadra Sp. z o.o.

St Paul sur Isere, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nr. ref: KZR/0219/FR

Miejsce pracy: Francja

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • dodatek transportowy po każdych przepracowanych 3 miesiącach,
  • pomoc w organizacji wyjazdu, opieka biura podczas trwania kontraktu.

Zadania:

  • wykrywanie nieszczelności, wycieków i ich naprawa,
  • wymiana baterii/WC,
  • drobne naprawy elektryczne,
  • spawanie/lutowanie.

Oczekujemy:

  • znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym,
  • punktualność ,
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis