Konserwator w Dziale Utrzymania Ruchu

Zakład Piekarniczy OMAR

Kielce, świętokrzyskie

Zakład Piekarniczy 'OMAR' jest wiodącym producentem wysokiej jakości pieczywa. Posiadamy wysoko efektywne maszyny piekarnicze o zaawansowanym poziomie technologicznym.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Od: Zakład Piekarniczy OMAR
Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska:

  • codzienne przeglądy stanu technicznego i sprawności maszyn, urządzeń i sprzętu produkcyjnego
  • przyjmowanie wszelkich zgłoszeń dot. awarii, uszkodzeń, usterek itp. niedomagań infrastruktury oraz wyposażenia technicznego i produkcyjnego
  • usuwanie drobnych awarii, uszkodzeń i zgłaszanych usterek

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • znajomość języka angielskiego
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w systemie 3-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • stała praca (zależy nam na dłuższej współpracy)
  • każdego pracownika szkolimy na danym stanowisku

Uprzejmie prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk "Aplikuj".