KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Orona Poland (Techlift)

Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Konserwacja urządzeń dźwigowych,
  • Konserwacja schodów i chodników ruchomych,
  • Pełnienie dyżurów Pogotowia Dźwigowego
  • Wykonywanie napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach
  • Udział w przeglądach okresowych

Wybranej osobie firma zaoferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny uzależniony od uzyskiwanych efektów pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego
  • Finansowanie egzaminów na uprawnienia energetyczne
  • Finansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Samochód służbowy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy zespołowej
  • Otwarty udział w kształtowaniu procesów

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Min 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wysokiej kultury przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy;
  • Uprawnienia energetyczne do 1kV „E” będą dodatkowym atutem
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Odpowiedzialności i zaangażowania

Prezentacja firmy

ORONA jest wiodącą firmą w sektorze wysokościowym na całym świecie, z 50... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria