Konserwator urządzeń dźwigowych

Warszawa, mazowieckie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie, oferującej zaawansowane rozwiązania dźwigowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • 2 lata doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych
  • Uprawnienia UDT kat. I do konserwacji urządzeń transportu bliskiego

Kluczowe zadania:

  • Realizacja czynności serwisowych w obszarze urządzeń dźwigowych (windy, schody, chodniki ruchome, drzwi automatyczne, dźwigi)
  • Przeprowadzenie przeglądów okresowych
  • Kontakt z klientami firmy oraz użytkownikami urządzeń dźwigowych

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji