Opis stanowiska pracy

Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Trafiłeś pod dobry adres!

Dla naszego Klienta - lidera w branży wind i schodów ruchomych, poszukujemy osób na stanowisko:

Poszukiwany

Wymagania

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

• zatrudnienie bezpośrednio przez klienta (umowa o pracę),

• samochód służbowy, telefon, laptop,

• bogaty pakiet benefitów,

• cykliczne szkolenia,

• najwyższej jakości sprzęt.

Poszukujemy chętnych osób do pracy w zakresie:

• realizacji czynności serwisowych zgodnie z procesami firmy.

Oczekujemy od Ciebie:

• dwa lata doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych,

• uprawnień UDT kat. I do konserwacji urządzeń transportu bliskiego,

• uprawnień SEP do 1 KV.

Nie czekaj i aplikuj klikając przycisk „APLIKUJ TERAZ”

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria