Konserwator Urządzeń Dźwigowych

Kone Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Jesteśmy liderem innowacyjności w branży dźwigów i schodów ruchomych. Naszym celem jest przekształcanie miast w przestrzeń lepszego życia, czemu przyświeca idea że miasta tworzą część lepszej przyszłości. Poprzez bardziej efektywny People Flow® zapewniamy niezawodną, bezpieczną i wygodną komunikację w coraz wyższych i bardziej inteligentnych budynkach. W KONE wierzymy w poprawę produktywności pracy poprzez inspirowanie, angażowanie i rozwój naszych pracowników oferując indywidualne ścieżki kariery. Umiejętność naszego dostosowania się do trendów urbanizacyjnych zawdzięczamy pracownikom oraz efektom ich pracy – naszym produktom i usługom. W wielokulturowym środowisku KONE możesz zdobyć doświadczenie, które cenione jest w różnych miejscach na świecie.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Wsparcie w nauce i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych w ramach jasnych ścieżek karier;
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych;
  • Możliwość pracy przy nowoczesnych i innowacyjnych technologiach, w tym serwis 24/7
  • Kwartalny system premiowy, premię świąteczną;
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym: docelowo 5-sobowy samochód służbowy również do użytku prywatnego, smartfon;
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Karta Multisport;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych, polityką spółki oraz procesami KONE;
  • Podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.

OD IDEALNYCH KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Uprawnienia UDT kat. I do konserwacji urządzeń transportu bliskiego (dźwigi osobowe);
  • Uprawnienia SEP do 1 KV;
  • Wykształcenie techniczne, preferowe technik-elektryk lub pokrewne;
  • Minimum dwa lata doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.