Konserwator urządzeń dźwigowych

OTIS Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

OTIS to lider na rynku produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów oraz chodników ruchomych. Dostarczamy zaawansowane i kompleksowe rozwiązania oraz usługi, które sprawiają, że budynki są bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania na stanowisku:

  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji przydzielonych dźwigów i schodów ruchomych,
  • Ocena stanu technicznego dźwigów i schodów ruchomych,
  • Usuwanie usterek w pracy dźwigów,
  • Współpraca z Dozorem Technicznym oraz dbanie o powierzoną dokumentację techniczną,
  • Współpraca z klientami i użytkownikami urządzeń.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, preferowane w branży dźwigowej,
  • Wykształcenie: średnie techniczne lub zawodowe,
  • Uprawnienia UDT na konserwację dźwigów,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz bogatym pakietem socjalnym (opieka medyczna, pakiet sportowy, bony świąteczne),
  • Rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia,
  • Finansowanie egzaminów SEP i UDT.
Prosimy o przesłanie CV klikając na przycisk APLIKUJ.