Konserwator Urządzeń Dźwigowych - windy osobowe i schody ruchome

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Ostróda - Iława, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie montażu i konserwacji urządzeń dźwigowych zatrudni Kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Obszar pracy: Ostróda - Iława

Twoje zadania:
• Usuwanie usterek, awarii urządzeń dźwigowych
• Przeglądy i konserwacja wind oraz schodów ruchomych
• Ocena stanu technicznego

Od Kandydatów oczekujemy:
• Uprawnień SEP do 1kV
• Czynnego prawa jazdy kat. B
• Uprawnienia na konserwację dźwigów i schodów ruchomych

Zapewniamy:
• Wynagrodzenie do uzgodnienia na rozmowie + premia
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
• Niezbędne narzędzie do pracy – samochód służbowy i telefon, także do użytku prywatnego
• Finansowanie egzaminów UDT i SEP
• Prywatną opiekę medyczną – opłaconą przez pracodawcę
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Brak delegacji – codziennie w domu

Prześlij nam swoje CV lub zadzwoń Tel. 798 056 274
Jeżeli nie odbieram – wyślij SMS o treści „Konserwator”- Oddzwonię !
KRAZ 13 471

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis