Konserwator/Technik obsługi obiektu

Petralana w restrukturyzacji

Bytom, śląskie

POLSKI
PRODUCENT
WEŁNY
SKALNEJ

Miejsce pracy: Bytom

Zadania:

  • zapewnienie bieżącej obsługi obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych, w tym instalacji: elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, gazowych, p.poż, itp.,
  • nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją obiektu,
  • utrzymywanie w porządku i czystości terenów zakładu (koszenie trawy, wyrównywanie terenu, odśnieżanie itp.),
  • wykonywanie wszystkich prac zgodnie z zasadami bhp,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez osoby zarządzające,
  • praca zmianowa (utrzymanie ruchu)

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego - minimum zawodowe,
  • dyspozycyjności – możliwe zgłoszenia awaryjne,
  • mile widziane uprawnienia : spawalnicze, elektryczne
  • mile widziana zdolność do pracy na wysokości – powyżej 3m;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywności oraz doskonałej organizacji pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.