UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Konserwator – pracownik porządkowy

Miejsce pracy: Szczecin

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie bieżących modernizacji oraz drobnych remontów
  • Przeprowadzanie bieżących napraw i sprawne usuwanie zaistniałych awarii
  • Zapewnienie bieżącej obsługi obiektu i utrzymanie w stałej gotowości eksploatacyjnej instalacji elektrycznych i systemów alarmowych
  • Drobne prace elektryczne i hydrauliczne
  • Koszenie trawy, odśnieżanie zimową porą, sprzątanie, prace zlecone przez pracodawcę

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami, zdolności manualne
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Doświadczenie w pracy w podobnym charakterze – będzie dodatkowym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (awansu)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
575 768 676
lub mailowy: biuro@unikadr.pl
Więcej ofert na naszej stronie www.unikadr.pl
Gwarantujemy poufność!
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą
DORADZTWO W KARIERZE – Badanie predyspozycji i potencjału zawodowego
dla dorosłych, uczniów oraz studentów.