Konserwator – Pracownik ds. Serwisu maszyn fitness

Fitness Platinium

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Konserwator – Pracownik ds. Serwisu maszyn fitness

Opis stanowiska pracy:

  • naprawy maszyn i akcesorii fitness;
  • cykliczna konserwacja oraz przeglądy maszyn fitness;
  • prace związane z logistyką maszyn fitness;

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia / umowa o pracę;
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • po okresie próbnym samochód służbowy;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Wymagania:

  • doświadczenia w pracach związanych z mechaniką i elektromechaniką urządzeń;
  • umiejętności manualne;
  • dokładności, zaangażowania i dobrej organizacji pracy;
  • czynne Prawo Jazdy kat. B / kierowanie samochodami do 3,5t.;
  • mile widziane doświadczenie w pracach ślusarskich;
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV - eksploatacja.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria