Opis stanowiska pracy

Chcesz rozwijać swoje kompetencje i zarządzać budynkami mieszkalnymi po prawobrzeżnej stronie Warszawy?

Dołącz do załogi RSM Praga już dziś!

Wierzymy, że o wysokiej jakości naszych usług i sukcesie firmy stanowią przede wszystkim ludzie, dlatego stawiamy na najlepszych specjalistów z różnych dziedzin związanych z budownictwem i eksploatacją nieruchomości. Osobom, które są chętne, aby dołączyć do naszych zespołów, stwarzamy możliwości nauki i rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konserwator ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • fundusz świadczeń socjalnych.

Prezentacja firmy

RSM "Praga" to jedna z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis