Konserwator obiektu

Legionowo, mazowieckie

Nowel Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i prawie stuletnią tradycję z innowacyjną technologią,
  • samodzielną pracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Zakres odpowiedzialności:

  • kontrola i monitorowanie stanu urządzeń zewnętrznych – bramy, ogrodzenia, szlabany itp.
  • kontrola i utrzymanie w porządku terenu wokół budynku,
  • bieżąca naprawa urządzeń i wyposażenia obiektu oraz ich konserwacja,
  • monitorowanie w budynkach stanu instalacji grzewczej i wodno– kanalizacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • umiejętności tzw. „złotej rączki”,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych przejezdnych kat. IP,
  • mile widziane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Obecnie nasza siedziba mieści się w Legionowie k. Warszawy. W 2005 roku rozpoczęliśmy... rozbudowę zakładu. Dzisiaj możemy pochwalić się dwiema nowoczesnymi halami produkcyjnymi, gdzie w oparciu o nowoczesne technologie wytwarzamy pieczywo zamrożone zapieczone.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Budownictwo / Praca na budowie