Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Konserwator Maszyn Produkcyjnych

Gliwice, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Bieżąca obsługa układów chłodzących w konserwowanych maszynach
• Wymiana chłodziw
• Czyszczenie maszyn
• Monitorowanie stanu oleju w układach smarujących
• Transportowanie olejów i chłodziw na terenie zakładu produkcyjnego

Wymagania:
• dużą chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
• mile widziane doświadczenie w pracach konserwacyjnych
• umiejętność obsługi urządzeń technicznych
• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:
• umowa o pracę
• stałe i stabilne zatrudnienie
• możliwości rozwoju
• praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• przyjazna atmosfera w pracy

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji