Konserwator maszyn i urządzeń

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Miejsce pracy: Żory

Oferta:

  • Umowa o pracę na pół etatu w systemie I-zmianowym (pon.-pt.)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Miejsce wykonywania pracy: Żory
  • Praca w przyjaznym zespole doświadczonych pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane mechaniczne)
  • Dokładność i rzetelność
  • Mile widziane doświadczenie w pracach konserwacyjnych
  • Umiejętności obsługi urządzeń technicznych
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych i prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych (18:00 - 22:00)

Zadania:

  • Bieżąca kontrola i uzupełnianie środków smarowych o raz płynów chłodzących w układach maszyn
  • Kontrola szczelności układów smarowania i chłodzenia
  • Wymiana olejów przemysłowych w zbiornikach maszyn i urządzeń
  • Dystrybucja środków smarnych na terenie zakładu
  • Wykonywanie prostych prac konserwacyjnych oraz porządkowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy