Konserwator Maszyn i Urządzeń

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Miejsce pracy: Żory

Zadania:
• Bieżąca obsługa układów chłodzących w konserwowanych maszynach
• Wymiana chłodziw
• Czyszczenie maszyn
• Monitorowanie stanu oleju w układach smarujących
• Transportowanie olejów i chłodziw na terenie zakładu produkcyjnego

Wymagania:
• dużą chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
• mile widziane doświadczenie w pracach konserwacyjnych
• mile widziana umiejętność obsługi urządzeń technicznych
• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:
• umowa o pracę, oferta pracy stałej
• stałe i stabilne zatrudnienie
• możliwości rozwoju
• praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• przyjazna atmosfera w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials