KONSERWATOR INSTALACJI SANITARNYCH

UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/3114

Obowiązki:

Do obowiązków konserwatora urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania Działu Technicznego USzD należy:

1. Nadzór nad eksploatacją sieci i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych i sieci centralnego ogrzewania w obiektach Szpitala.
2. Utrzymanie ruchu ciągłego w zakresie pracy urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych i sieci centralnego ogrzewania.
3. Konserwacja urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych i sieci centralnego ogrzewania.
4. Okresowe przeglądy tych urządzeń i sieci.
5. Drobne naprawy uszkodzeń i awarii tych urządzeń i sieci.
6. Wymiana uszkodzonych oraz montaż nowych części, podzespołów lub całych urządzeń w instalacji wodnej, kanalizacyjnej i sieci c.o.
7. Realizowanie wykonania planów, przeglądów i remontów.
8. Prowadzenie prac z zastosowaniem przepisów, norm, zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnie obowiązujących.
9. Działanie w kierunku niezawodności pracy powierzonych urządzeń i instalacji.
10.Udział w szkoleniach mających na celu podniesienie kwalifikacji oraz doskonalenie wykonywanych obowiązków.
11. Natychmiastowe zgłaszanie kierownictwu szpitala o zauważonych zagrożeniach w zakresie nadzorowanych urządzeń i sieci.
12. Przedstawianie wniosków technicznych, organizacyjnych dla usprawnienia pracy urządzeń.
13. Bezwzględnego przestrzegania przepisów z zakresu bhp i ppoż., przepisów oraz instrukcji wewnętrznych dotyczących unieszkodliwiania odpadów medycznych.
14. Przestrzegania reżimu sanitarno-epidemicznego przy realizacji zadań.
15. Stosowania odzieży roboczej oraz sprzętu ochrony osobistej.
16. Wykonywanie innych czynności związanych z pracą zawodową nie objętych niniejszym zakresem, a zleconych przez Kierownika.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Umiejętność pracy w zespole

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Zawód:

  • Hydraulik (wymagany staż - lata: 3)

Pozostałe wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasuminimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku hydraulika

Miejsce pracy: Prof. Antoniego Gębali 6, 20-093 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy