Konserwator - hydraulik

R.S.M. Ursus

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Ursus” w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko

Wymagane kwalifikacje i preferencje:

  • wykształcenie minimum zawodowe (atutem będzie wykształcenie w kierunku urządzeń sanitarnych lub pokrewne);
  • aktualne uprawnienia energetyczne Gr. 3 w zakresie eksploatacji i dozoru instalacji gazowych, (mile widziane uprawnienia spawalnicze),
  • umiejętność konserwacji lub naprawy instalacji wodociągowej i cieplnej;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 3 lata ;
  • umiejętności techniczne i remontowo-budowlane oraz w zakresie prac sanitarno- hydraulicznych, umiejętności związane z obsługą elektronarzędzi ;
  • odpowiedzialność, uczciwość i rzetelność w działaniu ;
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy;
  • dyspozycyjność i brak przeciwskazań do pracy zmianowej (pełnienie dyżurów - sobotnio/niedzielnych i praca w godzinach nadliczbowych);
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji;

Zakres obowiązków

  • konserwacja oraz awaryjna obsługa urządzeń i instalacji zlokalizowanych w zasobach zarządzanych przez spółdzielnię;
  • wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych i usługowych;
  • wykonywanie innych typowych prac dla stanowiska;
  • stosowanie procedur jakościowych ;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat z pierwszą umową na okres próbny 6 miesięcy;
  • pracę w przyjaznym zespole
  • stabilność zatrudnienia;

Informacje dodatkowe:

Termin składania dokumentów – do 25.01.2021r.

Data rozpoczęcia pracy – luty/marzec 2021r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa \\\\\\\"Ursus\\\\\\\"... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne