Konserwator - elektryk

Multitechnika

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Mobilny serwis techniczny ( utrzymanie techniczne obiektów)

- Utrzymanie i serwis instalacji elektrycznych, wod-kan.

- drobne prace ślusarskie

- prace remontowo budowlane

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• umiejętność samodzielnego diagnozowania przyczyn awarii ,
• posiadanie wiedzy w zakresie utrzymania , konserwacji, napraw i remontów instalacji elektrycznych,
• wykształcenie techniczne, minimum średnie lub zawodowe,
• prawo jazdy kat. B,
• dyspozycyjność
• samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
• umiejętność pracy w zespole,
• aktualne świadectwo kwalifikacyjne SEP w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń i instalacji elektrycznych – mile widziane

Prezentacja firmy

Oferujemy swoim klientom kompleksową obsługę serwisową instalacji i urzą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis