Konserwator elektryk - hydraulik

MD-Group

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma MD-GROUP poszukuje pracownika na stanowisko konserwatora osiedli mieszkalnych

Zakres obowiązków:

Prace mające na celu utrzymanie osiedli mieszkalnych w należytej sprawności na terenie Warszawy

  • Naprawy instalacji elektrycznych
  • Naprawy instalacji hydraulicznych ( CO,ZW,CW)
  • Naprawy ślusarskie i drobne prace ogólnobudowlane (naprawa, montaż samozamykaczy, zamków, regulacja drzwi itp.)
  • Udział w pracach o charakterze modernizacyjnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie
  • Praca w dynamicznym zespole i co najważniejsze w bardzo miłej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Telefon służbowy
  • Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma powstała w roku 2009 i rozpoczęła działalność pod nazwą MD-BRAM w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis