Koniec z długimi dojazdami! Pracuj w Poznaniu jako pracownik produkcji

Gi Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Poznań, okolice ronda Żegrze

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • System trzyzmianowy
  • Stawkę 13-18 zł brutto/h (w zależności od działu)
  • Premię frekwencyjną
  • Pracę w Poznaniu
  • Bardzo realną możliwość przejścia po kilku miesiącach na zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

Obowiązki:

  • Odbiór profili okiennych z maszyny
  • Pakowanie profili okiennych do palet
  • Wstępna kontrola jakości

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3zmianowym
  • Sprawność fizyczna

Jesteś zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz SMS 785-420-410

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.