Konferansjer / animator prowadzący eventy

Dylczyk Art

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją eventową, która składa się z dwóch fundamentów: rodziny i świetnych specjalistów pracujących w biurze. Współpraca z nami to gwarancja solidności, rzetelności i ludzkiego podejścia do biznesu. Firma Dylczyk Business Art poszukuje konferansjera/animatora prowadzącego różnego rodzaju eventy.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie imprez dla dzieci oraz w przestrzeniach handlowych;
  • prowadzenie imprez przez mikrofon;
  • organizowanie zabaw animacyjnych dla dzieci;

Wymagania:

  • umiejętność prowadzenia imprez dla dzieci, w przestrzeniach handlowych oraz podczas eventów firmowych;
  • obsługa nagłośnienia;
  • komunikatywność, otwartość;
  • miła aparycja;
  • umiejętność pracy z dziećmi;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane umiejętności wokalno-aktorskie.
  • mile widziani studenci dziennikarstwa.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się agencji eventowej,
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • elastyczną pracę, głównie w weekendy

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 31 stycznia 2018 roku.

Prezentacja firmy

Grupa eventowa Dylczyk Art powstała w 2015 roku, w czasie którego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Marketing / PR / Social Media