Konfekcjoner Przewodów Elektrycznych

igus Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Działkowa 121C, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma oferuje:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • opiekuna nowego pracownika podczas okresu wdrożeniowego
  • poznanie standardów pracy w Niemczech, możliwość ich wprowadzenia do nowo powstałej fabryki na rynku polskim,
  • uczestniczenia w budowaniu i tworzeniu nowej hali produkcyjnej i nowego zespołu produkcyjnego w Polsce,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • podczas wyjazdu szkoleniowo-wdrożeniowego wynagrodzenie według obowiązującej taryfy płac w Niemczech,
  • pełne wyżywienie w trakcie pracy, obiady
  • bezpłatny nocleg w pokojach 1-osobowych (telewizor, wifi, łazienka)
  • przelot w obie strony,

Po pozytywnie ukończonym wyjeździe szkoleniowo-wdrożeniowym zatrudnienie w fabryce w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • obróbka i montaż przewodów elektrycznych, połączeń i złączy wtykowych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • precyzyjne usuwanie płaszczy kabli
  • lutowanie i zaciskanie styków

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o zbliżonym profilu,
  • wiedza techniczna, umiejętności manualne oraz podstawowa wiedza w dziedzinie elektryki,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • gotowość do wyjazdu szkoleniowo-wdrożeniowego na okres od 3 do 6 miesięcy do fabryki w Niemczech,
  • gotowość do pracy 2-zmianowej,
  • uczciwość, odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Firma igus Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność na rynku polskim... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca dla studenta