Komunikatywna dziewczyna w dziale kontroli!:)

ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zgranego zespołu w dziale monitoringu!

Jesteśmy fajnym zespołem, niezwykle komunikatywnych dziewczyn, które z zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki. Jeżeli sądzisz, że nie brak Ci zapału, determinacji, a przede wszystkim posiadasz silny charakter i duże pokłady pozytywnej energii, to koniecznie aplikuj i rozpocznij z Nami pracę pełną wyzwań!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
monitorowanie pracy podległego zespołu
umiejętność efektywnej motywacji
stały kontakt z menadżerem
analiza wyników pracy

Wymagania

Nasze wymagania:
przede wszystkim komunikatywność i zaangażowanie
dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
to wszystko czego oczekujemy, reszty nauczymy Cię w trakcie szkoleń wdrażających!:)

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie- podstawa 2500 tysiąca netto
możliwość ciągłego rozwoju
pracę stacjonarną w Naszym biurze w centrum miasta
pozytywną atmosferę w pracy

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o Ochronie Danych Osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa