Kompletuj zamówienia na produkty Tommy Hilfiger

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Miejsce pracy: Venlo, Holandia

PVH może być Twoim nowym miejscem pracy!

To centrum dystrybucyjne markowej odzieży Tommy Hilfiger i Calvin Klein, skąd wysyła się tysiące paczek do klientów internetowych i sklepów.

Oprócz atrakcyjnych warunków zatrudnienia, na pracowników czeka super bonus – dwa razy w roku czeka na Ciebie duża, wyjątkowa wyprzedaż!

W tej pracy masz gwarantowane:

•            40 godzin pracy tygodniowo!

•            Atrakcyjne wynagrodzenie – 11,67 € brutto za godzinę!

 •            Dodatek wakacyjny 8.33% + dodatki zmianowe

•            Pracę na jedną a z czasem dwie zmiany

•            Zorganizowany dojazd do/z pracy

•            Dostęp do wyposażonej stołówki

•            Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

•            Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

•            Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej

•            Aplikacja MyOTTO z planem pracy i paskami wypłat

•            Telefoniczną pomoc 24/7 - Operation Service Center

•            Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

•            Zatrudnienie z możliwością awansu i przejścia na kontrakt bezpośredni po przepracowaniu min. roku

•            Okazjonalne atrakcje w postaci food trucków lub lodziarni ;)

Zadania na tym stanowisku to:

•            Kompletowanie produktów z zamówienia (odzież, buty, torebki i inne akcesoria)

•            Przygotowanie towaru do wysyłki (pakowanie, etykietowanie)

•            Kontrola jakości zwrotów

•            Załadunek/rozładunek kontenerów

Czego oczekujemy od Ciebie?

•            Znajomości j. angielskiego

•            Prawo jazdy – mile widziane

Wystarczy wysłać zgłoszenie, a my oddzwonimy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.