Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/07/2018.

Kompletowanie zamówień przy pomocy skanera

Sosnowiec, śląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy? Zgłoś się do nas!.

Oferta pracy tymczasowej.

Aktualnie, dla naszego klienta- hurtowni części samochodowych- poszukujemy osób na stanowisko: magazyniera

Lokalizacja: Sosnowiec ul. Logistyczna
Dojazd: linia 160.

Oferujemy:
- umowę o pracę podpisywaną z APT InterKadra z realną możliwością przejścia pod firmę
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- stawkę godzinową wraz z atrakcyjnym systemem premiowania
! Premia frekwencyjna- miesięczna oraz kwartalna. Nawet 600 zł netto !
! Premia Za wyniki- nawet 650 zł netto !
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych dla chętnych
- profesjonalny system szkoleń
- MultiSport
- ubezpieczenie grupowe
- Bony świąteczne oraz paczki dla Dzieci na Boże Narodzenie

Zakres obowiązków:
- kompletowanie zamówień za pomocą skanera
- proste prace magazynowe
- pakowanie części zamiennych i przygotowywanie do wysyłki

Wymagania:
- chęci do pracy
- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym i w weekendy
- uczciwości i punktualności
- sumienność

Nie wymagamy doświadczenia!

NOWA, WYŻSZA STAWKA GODZINOWA !! APLIKUJ JUŻ DZIŚ !!

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie jesteśmy jedną z dziesięciu największych agencji pracy w Polsce. Na rynku działamy już od 2006 roku oraz obecnie posiadamy 20 Centrów Rekrutacyjnych w całym kraju.

Zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie HR dla przedsiębiorstw na terenie całej Polski oraz w wielu krajach europejskich - głównie we Francji, Niemczech i Czechach. Rocznie przeprowadzamy setki złożonych procesów rekrutacyjnych oraz kierujemy do naszych Klientów kilkanaście tysięcy pracowników tymczasowych. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi partnerami, oferując dobrze płatne i bezpieczne oferty dla osób o różnych kwalifikacjach zawodowych. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów, jak również osób na stanowiska niższego szczebla.

Możesz nam zaufać!
Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne i biznesowe. Posługujemy się Kodeksem Postępowania Etycznego Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ). Jesteśmy również członkiem tej organizacji, a także należymy do SAO ( Sekcji Agencji Opieki). Posiadamy System Zarządzania Jakością oraz jesteśmy sygnatariuszem Karty Różnorodności.

Z pewnością mamy dla Ciebie pracę!
Poszukujesz stałej pracy w kraju lub za granicą? A może jesteś studentem i chcesz sobie dorobić lub stawiasz swoje pierwsze kroki na rynku pracy? Z pewnością mamy dla Ciebie pracę! Sprawdź nasze aktualne oferty. Znajdziesz je w serwisie infoPraca oraz na stronie www.interkadra.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka