Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Kompletowanie zamówień przy pomocy skanera

Sosnowiec, śląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy? Zgłoś się do nas!.

Oferta pracy tymczasowej.

Aktualnie, dla naszego klienta- hurtowni części samochodowych- poszukujemy osób na stanowisko: magazyniera

Lokalizacja: Sosnowiec ul. Logistyczna
Dojazd: linia 160.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- możliwość długofalowej współpracy i przejściem bezpośrednio pod firmę
- wynagrodzenie podstawowe *NOWA ATRAKCYJNA STAWKA GODZINOWA* plus premię uznaniową i premię frekwencyjną!
- pracę w systemie trzyzmianowym

Zakres obowiązków:
- kompletowanie zamówień za pomocą skanera
- proste prace magazynowe
- pakowanie części zamiennych i przygotowywanie do wysyłki

Wymagania:
- chęci do pracy
- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym i w weekendy
- uczciwości i punktualności
- sumienność

Nie wymagamy doświadczenia!

NOWA, WYŻSZA STAWKA GODZINOWA !! APLIKUJ JUŻ DZIŚ !!

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka