Kompletowanie zamówień (perfumy, kosmetyki)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wojkowice, Strzelin, Wrocław, dolnośląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wojkowice, Strzelin, Wrocław
Nr ref.: 0027911
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

Miejsce pracy znajduje się w Wojkowicach (Dolnośląskie). Do Twoich obowiązków będzie należało kompletowanie zamówień (kosmetyki, perfumy) za pomocą tabletu i laserowego czytnika.

Oczekiwania:

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Oferta:

Nowoczesny zakład pracy z zautomatyzowanym procesem logistycznym. Oferowane wynagrodzenie wynosi 18 zł/h brutto. Czas pracy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14,14-22). Umowa w formie umowy zlecenia z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w firmie . Osobom bez własnego transportu pomagamy znaleźć dojazd.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.