Kompletowanie zamówień internetowych ze sklepu spożywczego

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Miejsce pracy: Feldkirchen, Niemcy

 Pracuj dla największej i najbardziej renomowanej niemieckiej sieci supermarketów.

Zbieranie zamówień na artykuły spożywcze jest lekkie, przyjemne i przypomina robienie zakupów w supermarkecie, ponieważ jest to komisjonowanie z reguły pojedynczych produktów.

[Nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy!]

 Magazyn posiada trzy strefy o różnej temperaturze:
·        dział produktów suchych – temperatura pokojowa,
·        dział produktów świeżych – 4-7ᵒC,
·        chłodnia/mroźnia – do -20ᵒC.

 Możesz też oszczędzić, jeśli będziesz dojeżdżać do pracy własnym samochodem. Zabierając ze sobą współpracowników, za zakwaterowanie zapłacisz połowę.

 WARUNKI ZATRUDNIENIA
·        Wynagrodzenie w wysokości 12,43 €/h brutto wypłacane zawsze na czas
·        Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu
·        Dodatkowo płatne nadgodziny, nocki, niedziele i święta
·        Praca od poniedziałku do piątku (czasem soboty) na 2 zmiany (6-14/14.30-23)
·        Zakwaterowanie wysokiej jakości z darmowym Wi-Fi
·        Pomoc koordynatorów na miejscu
·        Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
·        Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
·        Całkowicie zdalny proces rekrutacji – bez wychodzenia z domu
·        Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
·        Zatrudnienie na okres 9 miesięcy z możliwością przedłużenia i przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
·        Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech

 OBOWIĄZKI
·        Zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego
·        Pakowanie i przygotowanie do wysyłki
·        Kontrola jakości
·        Przyjmowanie i wydawanie towarów

WYMAGANIA
·        Może być wymagana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
·        Może być wymagane prawo jazdy
·        Mile widziane posiadanie własnego samochodu
·        Chęć pracy na dłuższy okres

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij aplikuj, by przejść do naszego formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.