Kompletacja zamówień - praca również dla Pań!

Swarzędz, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Robakowo- tylko 10 km od Swarzędza!

Zakres obowiązków:

  • kompletacja towarów,
  • wypełnianie dokumentów magazynowych,
  • foliowanie produktów dla klienta.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie; min. 2600 zł (brutto) + 550 zł (brutto) premii frekwencyjnej,
  • lekką pracę przy kompletacji towarów,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • szybką możliwość przejęcia przez Klienta,
  • pracę zmianową,
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę.
  • wolne weekendy!

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o aplikację.

Poleć ofertę znajomym - szukamy więcej osób!

Numer referencyjny: KZ/12/2018/PZN

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie