Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 27 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 130 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 3700 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 600 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Kompletacja towaru przy pomocy skanera;
  • Pakowanie i zabezpieczanie towaru;
  • Zgłaszanie nieprawidłowości związanych z towarem;
  • Wspomaganie pracy innych działów magazynowych w razie potrzeby.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjności;
  • Dokładności;
  • Solidności;
  • Odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

Oferujemy ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, praca od poniedziałku do piątku) i bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowa, dofinansowania do kursów językowych, wczasy pod gruszą i wiele wiele innych).

Prezentacja firmy

Wiodący na rynku środkowoeuropejskim dystrybutor części i podzesp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka