Kompletacja/ towarowanie- wypłaty tygodniowe

FallWork Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń

Obowiązki:
*zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów
*wykładanie towaru z palet zbiorczych
*sprawdzanie terminu ważności produktów
*kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem klientów

Wymagania:
* ważna książeczka sanepidu (zwracamy koszt za wyrobienie)
* dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz
* chęci do pracy codziennie na III zmiany

Oferujemy:
* pracę na pełny etat
* pracę w magazynie w sklepie spożywczym
* zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
* wypłaty w formie tygodniówki w każdy piątek
*pracę od zaraz !
* zatrudnienie w ciągu 10 min

ZAPRASZAMY do składania CV za pomocą portalu lub zgłoszenia telefoniczne