Kompletacja-etykietowanie towaru

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Międzynarodowy Producent wysokojakościowych materiałów z zakresu lakiernictwa poszukuje osoby na stanowisko:

Pakowanie-etykietowanie towaru
Miejsce pracy: Strykowo k. Poznania

Zakres obowiązków:
- układnie napełnionych wyrobem puszek na paletach i przekazanie ich w miejsce, gdzie oczekują na spakowanie
- układanie materiałów (puszek) na palecie i przygotowywanie ich pod wysyłkę
- kontrola masy dozowanego wyrobu do puszek
- obsługa taśmy pakującej materiał
-etykietowanie, naklejanie na puszkę kodów

Oferujemy:
- umowa zlecenie, a po okresie próbnym ok. 3 m-ce możliwość przejścia na umowę o pracę dla osób zainteresowanych długofalową współpracą
- możliwość pracy wyłącznie w sezonie letnim na 2-3 miesiące (dla osób szukających pracy na wakacje)
- odzież robocza
- stawka godzinowa - 3000zł/mc plus premie
- możliwość awansu
- możliwość zdobycia doświadczenia w Międzynarodowej Firmie Produkcyjnej
- praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
- praca od zaraz

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godz: 06:00-14:00 BEZ WEEKENDÓW !
- własny dojazd do Strykowa (stacja PKP Dopiewo nieopodal Zakładu)
- mile widziani Panowie z racji specyfiki pracy
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

*FALLWORK ul. Towarowa 35, PIĘTRO 5- POZNAŃ.
TEL: 790-790-445

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.