Komisjonowanie części samochodowych

Niemcy, zagranica

BERYL Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy BERYL JOB CENTER z siedzibą w Opolu oraz Gliwicach zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec.

Opis stanowiska

Pakowanie części samochodowych, mycie i czyszczenia aut, przygotowywanie samochodów pod klienta.

Wymagania

Wymagania stanowiska

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu
  • sumienność i chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • liczne premie i bonusy!

Firma BERYL zajmuje się od ponad 20 lat pośrednictwem pracy. Posiada odpowiednie zezwolenia... dla Polski oraz Niemiec wydane przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech – regionalna dyrekcja landu Nadrenia Północna-Westfalia. Firma BERYL od 10 lat współpracuje jako Agencja Pracy Tymczasowej z wieloma niemieckimi firmami i dysponuje odpowiednią ilością pracowników. Specjalizacją firmy BERYL jest branża recyclingu i produkcja. Doskonale zna specyfikę i technologię pracy w tej dziedzinie. Firma BERYL dysponuje profesjonalną kadrą kierowniczą oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem i dlatego jest w stanie podjąć się realizacji także nietypowych zamówień dla kontrahentów z Niemiec.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji