Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, renomowanej księgarni wysyłkowej zlokalizowanej w centralnych Niemczech (Bad Hersfeld) poszukujemy Kandydatów na stanowisko komisjoner/ pakowacz.

Zakres obowiazków:
- komisjonowanie zamówień internetowych za pomocą czytnika
- praca w większości czasu przy komputerze
- pakowanie książek i płyt CD i DVD
- odczytywanie kodów kreskowych skanerem
- praca nie obejmuje podnoszenia czy przesuwania cieżkich opakowań
- praca zmianowa

Oferujemy:
- umowę o prace na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
- opłacone zakwaterowanie przez firme
- zatrudnienie do końca grudnia 2016 z możliwością pracy w 2017 roku dla najlepszych kandydatów
- premie za obecność w pracy w okresie listopad / grudzień
- dodatkowo płatne nadgodziny, zmiany nocne i ewentualna praca w święta

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego mile widziana
- mile widziane doświadczenie jako pakowacz picker lub magazynier
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- własny samóchód (dojazd z kwatery do pracy)

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
70
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
opłacone zakwaterowanie przez Firme
Branża / kategoria:
Praca Logistyka