Komisjonier / kompletacja zamówień- niemiecka umowa

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Niemcy,Lauenau, zagranica

Opis stanowiska pracy

SERVIS HR poszukuje pracowników na stanowisko komisjonier.

Rodzaj pracy:

  • praca w dziale produktów mrożonych, świeżych owoców i warzyw, asortyment suchy oraz drobny.
  • kompletowanie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego Pick by voice,
  • paletowanie towarów,
  • inne prace magazynowe.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wobec niemiecki taryf,
  • po czasie możliwa jest premia (w zależności od osiąganej wydajności),
  • premia świąteczna i urlopowa (po przepracowanych sześciu miesiącach),
  • premia świąteczna oraz urlopowa w wysokości po 150€,
  • karta do tankowania w wysokosci 44€,
  • obuwie oraz odzież robocza,
  • legalne zatrudnienie w Niemczech na podstawie umowy o pracę,
  • opłacone składki w pełnej wysokości,
  • kompleksową organizację pobytu na terenie Niemiec oraz zakwaterowanie,
  • indywidualne wsparcie polskiego koordynatora w trakcie załatwiania formalności zw. z organizacją wyjazdu jak i podczas pobytu w Niemczech.

Wymagania

Wymagamy:

  • znajomości liczebników (0-99) i podstawowych komend związanych z komisjonowaniem w języku niemieckim, udostępniamy przygotowane informacje z poprawną wymową w języku niemieckim,
  • gotowości do podjęcia pracy fizycznej oraz do pracy w chłodni,
  • gotowość do pracy dwuzmianowej,
  • uprawnienia do obsługi urządzeń do transportu poziomego (pojazdy korytarzowe), istnieje możliwość nauki obsługi pojazdów na miejscu,
  • doświadczenia pracy w komisjonowaniu w centrach logistycznych, pracy w systemie pick by voice mile widziane, lecz nie jest koniecznością,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu. Możliwość wyjazdu w grupach i pracy na jednej zmianie.

Dodatkowe informacje pod numerami: +491718427538 oraz +4951147556545

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 900PLN - 6 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia świąteczna i urlopowa (po przepracowanych sześciu miesiącach)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca dla studenta, Praca Inne