Komisjoner z uprawnieniami na wózki widłowe | Langenau | 1500-1750€ + 15-13€ netto/dzień

MONDI Sp. z o.o.

Niemcy, Langenau, zagranica

Opis stanowiska pracy

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Komisjoner z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejscowość pracy: Langenau

Stawki: 1500 - 1750€ brutto/miesiąc + 15 - 23€ netto/dzień

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • operowanie wózkiem widłowym typu Ameise
  • układanie palet z towarami na regały
  • prace magazynowe związane z transportem wewnętrznym palet
  • obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu ich do wysyłki
  • przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • stała opieka koordynatora
  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • podatki odprowadzane w Niemczech
  • zwrot za odzież roboczą

Wymagania

Oczekiwania:

  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • znajomość języka niemieckiego – mile widziane
  • chęci do poszerzenia swojej wiedzy
  • posiadanie własnego auta na wyjazd w celu zachowania niezależności

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją i doradztwem personalnym, a HR znaczy dla nas H... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji