Komisjoner w systemie słuchawkowym – Tłumacz

Work Service Express

Niemcy, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Niemcy »

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień
  • Zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy (komendy niemieckie)
  • Obsługa wózka widłowego
  • Praca na różnych działach magazynu - sortowanie skrzynek, dział suchy, chłodnia i mroźnia
  • Pełnienie roli tłumacza
  • Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie przy zbieraniu zamówień na magazynie w systemie słuchawkowym (pick by voice)
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym - minimum na poziomie A2
  • Możliwość wyjazdu własnym autem - warunek konieczny

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy za granicą

Oferujemy:

  • Długoterminową umowę dla najlepszych pracowników
  • Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie. Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
  • Opiekę Koordynatora
  • DODATKI za eksploatację prywatnego pojazdu
  • Bonusy wynikające z programów poleceń
  • Możliwość wypracowania NADGODZIN
  • Wynagrodzenie 11 EURO BRUTTO/H
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania).

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!