Komisjoner/ Pracownik magazynu - Praca w magazynach z artykułami spożywczymi

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Norymbergia - Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego renomowanego Klienta w południowo-wschodnich Niemczech w okolicy Norymbergi kandydatów na stanowiska:

Zakres prac:

- komisjonowanie i pakowanie towaru spożywczego

- przygotowywanie towaru do wysyłki

- prace magazynowe

Oferujemy:

- stawka 9,49€ brutto/h

- dieta 8€ netto / za każdy przepracowany dzień

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

Wymagania

- znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się

- wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna

- gotowość do pracy zmianowej

- zdolności manualne

- dobry stan zdrowia- dokładność w pracy

Mile widziane :

- posiadanie własnego samochodu

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie