Komisjoner – praca w Berlinie dla obywateli Ukrainy

JobTicket Sp. z o.o.

Berlin, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres prac:

- układanie art. biurowych w stojakach ekspozycyjnych ( np. długopisy, zakreślacze, segregatory) według podanych wzorców
- kompletowanie i przygotowywanie towarów

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 9,27/godz. brutto
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone częściowo przez pracodawcę
- możliwość nadgodzin
- umowę o pracę z agencją polska zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

Mile widziane / Preferowane

- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w magazynie
- kobiety i pary
- posiadanie własnego samochodu i ważnego prawa jazdy (minimum kat. B)

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie