Allpersona GmbH
ALLPERSONA – PRACA W NIEMCZECH I AUSTRII
Allpersona GmbH Allpersona GmbH Allpersona GmbH
Allpersona
Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów.

Komisjoner, Praca na magazynie

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Bremen ( Dolna Saksonia)

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie zamówień - praca na magazynie z artykułami spożywczymi
  • Dział Produkty Świeże
    • Praca w systemie 1-zmianowym w godzinach od 6.00 - 7.00 - min 35h tygodniowo
    • Możliwość pracy 5 - 6 dni w tygodniu (poniedzialek - sobota)
    • Kompletacja zamowien za pomoca technologii glosowej tzw. Pick by Voice (sluchawki)
    • Obsługa wózka elektrycznego typu Ameise
  • Dzial Owoce i Warzywa
    • Praca w systemie 1-zmianowym w godzinach od 13:00 / 14:00 - min. 35h tygodniowo
    • Możliwość pracy 6 dni w tygodniu (niedziela - piątek), soboty wolne
    • Obsługa wózka elektrycznego typu Ameise z wyświetlaczem zamówień

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynach logistycznych
  • Praktyczna znajomość obsługi wózka elektrycznego typu Ameise
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego - liczebniki do 4000 oraz proste komendy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód
  • Motywacja do pracy w godzinach nadliczbowych oraz 6 dni w tygodniu
  • Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • Darmowy dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania
  • Osoby z własnym środkiem lokomocji otrzymują dodatek za paliwo
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Warunki wynagrodzenia 10,00€ brutto plus premia 0,70€/h za osiągniecie normy po 4 tyg.
  • Premia za prace ponad normę
  • Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt 250€ miesiecznie
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj'

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.