Komisjoner - Order picker - magazyn spożywczy

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Niemcy, zagranica

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.
MGsolutions to Agencja Pracy Tymczasowej, która powstała w oparciu o blisko dwudziestoletnie doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia. Swoje usługi dedykujemy wszystkim, zarówno w Polsce jak i za granicą, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym oraz zawodowym. Nasze oferty dostosowane są zarówno do osób poszukujących zatrudnienia w Polsce, jak i tych których interesuje praca za granicą.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy
MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

KOMISJONER - ORDER PICKER

MAGAZYN SPOŻYWCZY

Nr ref. KOM1/MAG/BR/N

Miejsce pracy: Magdeburg lub Brema

!PRACA OD ZARAZ!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy prostego systemu
  • Podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet / koszyków w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych
  • Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu logistycznego

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie oraz znajomość języka nie jest wymagana (!)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • Punktualność, dokładność i rzetelność

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę na czas określony na pełen etat (gwarantowana ilość godzin)- umowa bazująca na niemieckim prawie pracy i płacy, podatek dochodowy do Finanzamt
  • Szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim (szkolenie 100% płatne przez Pracodawcę)
  • Stawka godzinowa od 12,50 EUR do nawet 17,00 EUR w zależności od wydajności w pracy
  • Po okresie 9 miesięcy podwyżka wynagrodzenia do stawki godzinowej od 15,10 EUR + premie  (ok. 1.800-2.200 EUR netto miesięcznie)
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie z dostępem do Internetu - organizowane i w przeważającej części finansowane przez Pracodawcę
  • Praca w systemie  zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) - zgodnie z grafikiem
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (23:00 – 6:00) - 25% dodatku do stawki zaszeregowania, praca w niedzielę (50% dodatku)
  • Premie za ponadnormatywną wydajność w pracy
  • Premie półroczne (wakacyjna oraz świąteczna)
  • W pełni płatne dni świąteczne wolne od pracy (!)
  • Pełny wymiar urlopu wypoczynkowego zgodnie z k.p.
  • Możliwa dodatkowa praca w weekendy
  • Stała opieka polsko-niemieckich koordynatorów projektu na miejscu (szkolenie w j. polskim)
  • Pracownicze pakiety sportowe - w zależności od lokalizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.