Komisjoner / Operator wózka widłowego

VIRTUS Personal GmbH

Bawaria, Badenia Wirtembergia, zagranica

Od: VIRTUS Personal GmbH
Miejsce pracy: Bawaria, Badenia Wirtembergia

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie!

Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowiska:

Pracownik produkcyjny / Pracownik montażu również mile widziani

Zakres obowiązków:

  • Wewnętrzny Transport towarów za pomocą wózków widłowych

  • Załadunek i rozładunek tirów

  • Komisjonowanie

  • Różne prace pomocnicze i związane z wykonywanym zawodem

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym samodzielną pracę (lepsze rozumienie niż mówienie)

  • Doświadczenie na danym stanowisku

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Odpowiedzialność i dokładność

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Uczciwe wynagrodzenie + dodatki

  • Zakwaterowanie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne

Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami,  w temacie podając stanowisko pracy, na adres:

Schönaustr. 33a
84036 Landshut

Zapraszamy na naszą stronę www oraz Facebook